V súčasnosti je Slovensko jednou z najlepšie sa rozvíjajúcich krajín v strednej Európe, kde by sa podnikateľ mohol rozhodnúť investovať svoje peniaze a otvoriť si firmu. Má euro ako oficiálnu menu, má veľmi dobrú geografickú polohu a aj kvalifikovanú a lacnejšiu pracovnú silu ako susedné krajiny.

Slovensko je členom NATO, EÚ, OECD a WTO, čo zaručuje ekonomickú bezpečnosť pre rozvoj nového podnikania v krajine. Má priamu finančnú podporu Európskej únie a špeciálne úvery pre zahraničné spoločnosti, ktoré v krajine začnú novú podnikateľskú činnosť a zamestnajú miestnych obyvateľov. Ďalším dôležitým faktorom a ukazovateľom toho, že krajina podporuje otváranie nových podnikov, je skutočnosť, že miera nezamestnanosti v krajine bola v januári 2024 na úrovni 5,20 %.

 

Čítate všetky tieto podnety na otvorenie podniku na Slovensku a teraz vás zaujíma, aká je úroveň byrokracie, aké procesy musíte vykonať a ako dlho jednotlivé procesy trvajú? Ak ste však už v tomto bode, nebojte sa, naša spoločnosť Real Deal+, vám pomôže a zvládne všetky potrebné postupy na otvorenie vašej firmy a bude vás sprevádzať počas celého procesu jej rozvoja, takže môžete optimalizovať svoj čas a sledovať, ako vaša firma na Slovensku rastie. Naša spoločnosť má viac ako 10-ročné skúsenosti s poskytovaním odborného poradenstva zahraničným podnikateľom a obyvateľom, ktorí si chcú otvoriť novú firmu.

Tvorí nás vysokokvalifikovaný a profesionálny tím, ktorý analyzuje vaše potreby a pracuje na nich tým najoptimálnejším a najefektívnejším spôsobom. Naše systémy podpory sú inovatívne a naše služby už využilo mnoho spoločností z technologického, automobilového alebo stavebného sektora.

Neváhajte a kontaktujte nás. Čakáme na vás.

Ste podnikateľ a chcete začať podnikať?

Radi vám poskytneme naše služby.

Kontaktujte nás

Podobné články:

Show Buttons
Hide Buttons