Navštívte Slovensko – Srdce Európy!

Staroveké ruiny hradov, tradičné dediny, národné parky… Na návšteve Slovenska zažijete množstvo zážitkov, ľudové umenie, prírodu, kultúru a zábavu.

Kde je Slovensko?

680px-Location_Slovakia-.svg_Slovenská republika je krajina v strednej Európe – s počtom obyvateľov viac ako päť miliónov a má rozlohu cca 49.000 km2. Slovensko hraničí s Českou republikou a Rakúskom na západe, na severe s Poľskom, Ukrajinou na východe a Maďarskom na juhu. Najväčším mestom je hlavné mesto Bratislava. Slovensko je členským štátom Európskej únie, NATO, OSN, OECD a WTO.

Prečo Slovensko?

Slovensko je neobjavený šperk pre cestovateľov – šperk s kultúrnou, geografickou rôznorodosťou.

Aké je Slovensko?

Jednou z hlavných turistických atrakcií Slovenska sú Tatry. Majú mnoho vzácnych druhov rastlín a živočíchov a ponúkajú mnoho lyžiarskych aktivít, turistiku a horolezectvo.

Rieky a vodné toky na Slovensku sú často využívané pre rafting a splav. Použitie raftov má veľmi dlhú tradíciu a najmä využitie plte na rieke Dunajec je veľmi populárne medzi turistami.

 

Turistika na Slovensku

Slovensko má početné minerálne pramene a kúpele.

Slovensko ponúka zo svojich krasových oblastí najmä jaskyne a ich zoznam sa rozširuje každý rok v dôsledku nových objavov. Počet jaskýň na obyvateľa patrí medzi najvyššie v Európe. Niektoré z nich boli zaradené do svetového dedičstva UNESCO. Medzi nimi Ochtinská aragonitová jaskyňa – jedna z troch aragonitových jaskýň na svete.

 

flickr-3025524529-original

Slovensko má veľké množstvo hradov a zámkov, je rovnako bohaté na ľudové tradície, piesne, tance, ľudové umenia, ľudové kroje.

Náš tím je tu pre Vás. Pomôžeme Vám vychutnať si návštevu Slovenska a odporučíme Vám niečo typické slovenské. Podľa Vašich záľub Vám poradíme to najlepšie miesto na Slovensku. Poradíme Vám tak, aby ste tu zažili úžasný, nezabudnuteľný pobyt !

Radi Vám zodpovieme na všetky Vaše otázky o Slovensku.

Jedinečnosti Slovenska:

 • ozajstný Salaš – navštívte miesto starých pastierov a chovateľov, kde uvidíte chov oviec, vrátane ich pasenia, dojenia a spracovania ovčieho mlieka;
 • Jedinečné slovenské kúpele na celom území Slovenska – Slovensko patrí medzi krajiny s najväčším počtom kúpeľných mieste v strednej Európe. Účinok liečivých vôd využívajú kúpele na liečbu rôznych druhov ochorení;
 • Navštívte krásne oblasti ako Liptov, Orava, Kysuce, Gemer a Spiš;
 • Najkrajšie národné parky, hrady a zámky;
 • Ak máte radi jazdu na bicykli a kempovanie, môžeme vám odporučiť najlepšie miesta!

Turistika na Slovensku

 

Slovensko vám dáva jedinečnú príležitosť:

 • spoznať všetky krásy divokého slovenského východu a divokého slovenského západu :), rovnako ako
 • možnosť navštíviť jedinečné a nezabudnuteľné kultúrne pamiatky UNESCO,
 • inšpirujúce vinice.

Pre tých, ktorí chcú navštíviť hlavné mestá štátov v strednej Európe susediacich so Slovenskom, je to skvelá príležitosť!

 

Zabezpečenie dlhodobého a krátkodobého ubytovania pre cudzincov

 • organizácia poznávacích výletov po Slovensku
 • usporadúvanie záujmových prednášok na tému „História a turistické atrakcie Slovenska“
 • ZDARMA príležitosť spoznať Slovensko pre nových zahraničných klientov – podnikateľov   ( víkendový pobyt v atraktívnej lokalite Slovenska s kvalitným turistickým sprievodom zdarma)


Prípadne ak by ste chceli zažiť slovenský letný hudobný festival či folkový hudobný festival, prosím, kontaktujte nás :).

 

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Predmet

  Vaša správa

  Zdroje obrázkov: 1,2,3

  Show Buttons
  Hide Buttons