Pre koho je tento kurz určený? Tento kurz je pre všetkých milovníkov jedla a varenia, pre každého, kto chce objavovať taliansku kuchyňu a kto chce stráviť čas prípravou a vychutnávaním tradičných talianskych jedál.

Rád by si si doma navaril nefalšované talianske jedlá? Naše kurzy varenia ti umožnia pripravovať  typické talianske jedlá a osvojiť si recepty z rôznych regiónov Talianska. O Taliansku je známe, že je jednou z najnavštevovanejších krajín sveta a bezpochyby je krajinou najlepšej a najrozmanitejšej kuchyne na planéte. Bohužiaľ, na svete je množstvo imitácií talianskej kuchyne a preto sme sa rozhodli  priniesť autentickú taliansku kuchyňu priamo k tebe domov.

Každá lekcia trvá približne dve hodiny, počas ktorých ašpiranti na „šéfkuchára“ pod vedením inštruktorov pripravujú typické jedlá talianskej kuchyne s rešpektovaním ich tradičnej jednoduchosti a autentickosti. Na začiatku každej lekcie inštruktor predstaví menu a rozvrhne práce. Počas prípravy jedál asistuje, vysvetľuje, radí a prezrádza rôzne finty. Účastníci kurzu prestrú stôl a spoločne si vychutnajú výsledok. Každá skupina absolvuje prípravnú hodinu vedenú špecialistami  v danom odbore, so zameraním na špecifickú slovnú zásobu (jedlo, varenie, pomôcky, prípravu).

Tento kurz ti umožní naučiť sa navariť typické talianske jedlá priamo u teba doma. Cieľom je byť obklopený ľuďmi, ktorí zdieľajú tvoju vášeň pre jedlo a varenie a mať možnosť variť ako pravý Talian.

Ak aj ty chceš zažiť nevšedný večer, neváhaj nás kontaktovať!

Naši talianski šéfkuchári prídu priamo k tebe domov a naučia ťa pripraviť  chutné talianske jedlá.

Sme vám k dispozícii na celom území Slovenska.

S potešením vám poskytneme naše služby.

Kontaktujte nás.

NAŠI TALIANSKI KUCHÁRI U TEBA DOMA

Radi vám poskytneme naše služby.

Kontaktujte nás

Podobné články:

Show Buttons
Hide Buttons